MŠ Dr. E.Beneše, Kralupy nad Vltavou

Informace k zápisu pro školní rok 2019/2020

Legislativní postup zápisu k předškolnímu vzděláváníLegislativní postup zápisu k předškolnímu vzdělávání

Inzerát

Mateřská škola Dr. E. Beneše přijme od září 2019 kuchařku do školní kuchyně. Informace na tel. 315 723 402 nebo 778 087 838.

Zprávičky z ... (únor 2019)

Změna ceny školního stravování

od 1. dubna 2019 dojde ke změně cen školního stravování a to takto:
a) celodenní stravné - 1 dítě/ 33,-Kč - měsíční záloha 660,-Kč
b) celodenní stravné odklady školní docházky - 1 dítě/35,-Kč - měsíční záloha - 700,-Kč.
Podrobnější informace naleznete v sekci stravování, dokument Pravidla pro školní stravování.

Dotazníkové šetření

nezisková organizace Centrum podpory zdraví, z. ú. z Ústí nad Labem www.cepoz.cz , která se zabývá zejména výživou předškolních dětí (projekt Cepík, www.cepik.cz), ale i poruchami příjmu potravy, nás požádala o spolupráci na průzkum týkající se rodiny 21. století. Jejího chování a návyků z hlediska zdravého životního stylu. Dotazník je zaměřen na rodinu, protože má největší vliv. Dotazník vytvořila Masarykova univerzita, hlavním řešitelem je Doc. MUDr. Jindřich Fiala, CSc..Dotazník je anonymní.
Zde dáváme k dispozici odkaz na online dotazník k nahlédnutí: https://1url.cz/9MelC
Dotazník je vám k dispozici v listinné podobě na každé naší budově.

Žádost o vystavení potvrzení o úhradách úplaty za předškolní vzdělávání v roce 2018

od dnešního dne je vám k dispozici žádost o vystavení potvrzení o úhradách úplaty za předškolní vzdělávání v roce 2018. A to jednak v listinné podobě přímo ve třídě vašeho dítěte, nebo zde na webových stránkách.
Vyplněnou žádost můžete podat osobně (třídní učitelce) nebo elektronicky na adresu: mslobecek@seznam.cz. Po kontrole plateb vám bude vystaveno potvrzení.

Zprávičky z ... (září 2018)

Upozornění na nové číslo účtu

pro nový školní rok zřídila mateřská škola speciální číslo účtu pro platby od vás, zákonných zástupců dětí. Jedná se o číslo: 115 - 7776350237/0100. Na toto nové číslo budete zasílat následující poplatky: úplatu za předškolní vzdělávání (školné), stravné a příspěvek do fondu nadstandardních aktivit.

Jak na vši v mateřské škole

Jak řešit výskyt vší v mateřské škole?Jak řešit výskyt vší v mateřské škole?